Ang usa ka processor sa pagkaon naghimo sa sayon nga pag-chop sa mga sili. Gamita ang pula ug berde jalapeño peppers alang sa usa ka matahum nga jelly. Pag-Jazz sa imong toast sa buntag o bagel o gamita kini nga jelly sa ibabaw nga cream cheese ug crackers.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka tasa cuka suka
- 1 ka tasa nga jalapo peppers (maayong pagkabuhat nga tinadtad, gikuha ang mga liso ug mga gusok)
- 6 ka copa ang granulated asukal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pun-a ang katubigan sa tubig sa tubig nga halos katunga; dugangan ang walay sulod nga mga banga sa canning (6 ka gidak-on nga gidak-on) ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Ubos nga init ug ibilin ang tadyaw sa init nga tubig. Pun-a ang usa ka saucepan sa tubig ug dad-a ngadto sa usa ka hubag. Ubos nga kainit ug idugang ang mga lids; padayon nga init.
- Sa usa ka dako nga stainless steel stockpot o kettle, combine vinegar, tinadtad / giproseso nga jalapeño peppers, ug asukar. Pagdala sa usa ka bug-os nga paglukot sa medium-taas nga kainit, kanunay nga pagpalihok. Pag-agos sa likido nga pectin ug ibalik ngadto sa usa ka bug-os nga paglukso. Lutoa sa 1 minutos. Kuhaa gikan sa kainit ug sulud sa bisan unsang bula.
- Pagdali dayon ngadto sa init nga mga banga, nga magbilin sa 1/4-inch nga headspace ug pun-on ang mga rims sa garapon nga adunay basa nga papel nga tualya.
- Nahiangay sa mga lids ug lig-on ang mga gapos. Ibutang ang mga tadyaw sa canner sa usa ka sab-itanan ug idugang ang mas daghang tubig nga Nagabukal sa dili mominus 1 ka pulgada ibabaw sa tadyaw.
- Dad-a sa usa ka hubag, pagtabon sa pan, ug sa pagpadayon sa Nagabukal alang sa 10 minutos.
Mubo nga sulat: Ang 1-pint nga tadyaw kinahanglan nga iproseso sulod sa 15 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 100 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 5 mg |
| Carbohydrates | 25 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |