Ang lutoon nga strawberry dumplings susama sa usa ka cobbler, nga ginama sa lab-as nga strawberry ug tam-is nga dumpling nga minasa. Himoa nga ang kadaghanan sa mga strawberry nga panahon pinaagi sa paglubog usa ka batch (o duha!).
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/3 nga tasa nga asukar
- 2/3 tasa nga tubig
- 1 ka kutsarita
- vanilla extract
- 1 ka kopa nga gi-ayam sa tibuok nga katuyoan nga harina
- 2 ka kutsara nga asukar
- 1 1/2 teaspoons nga baking powder
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 tasa nga mantikilya
- 1/2 nga gatas sa tasa
- 1 pint (mga 2 ka copa) nga strawberry, hulled ug
- hugasan
- 1 ka kutsara nga asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka saucepan, isagol ang 1/3 nga tasa nga asukar ug ang tubig; dad-a ngadto sa usa ka hubag. Bawasan ang kainit ug simmer sa 5 minutos.
- Pag-agas sa vanilla extract.
- Diha sa usa ka panaksan nga panagsagol nga panaksan, pag-ayuha sa harina, ang 2 ka kutsarang asukal, ang baking powder, ug asin.
- Guntinga ang mantekilya uban sa pastry blender o kakha hangtud nga ang sagol nga sagol.
- Pagdugang og gatas ug pagpalihok hangtud nga ang mga sangkap nga moistened.
- Ibutang ang mga strawberry sa usa ka pinggan nga 1 1/2-quart casserole; ibubo ang mainit nga asukal nga sagol sa mga strawberry.
- Diha dayon ibutang ang minasa nga parehas sa 8 ngadto sa 10 ka spoonfuls ibabaw sa mga strawberry.
- Isablig ang mga dumplings sa nahibiling 1 ka kutsara nga asukal (ug usa ka gamay nga kaningag, kung gusto).
- Magaluto sa 450 F sulod sa 25 ngadto sa 30 ka minutos, o hangtud nga ang mga dumplings mga light browned.
- Pag-alagad sa mainit nga whipped topping o ice cream, kon gusto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 311 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 32 mg |
| Sodium | 458 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 4 g |