Kining yano nga mga burgers nga gihimo sa mga lean nga yuta nga karne ug sa Mozzarella keso, uban sa ahos powder ug Italian seasonings.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/4 ngadto sa 1 1/2 ka libra nga karne sa yuta
- 1 ka kutsara nga itoy nga panapton nga Italyano
- 3/4 teaspoon nga ahos nga powder
- 1/2 nga sili nga sibuyas nga sibuyas
- 1/4 ka asin nga asin
- 4 mga hiwa sa mozzarella keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa yuta nga karne nga adunay seasonings; maporma ngadto sa 8 patties, matag usa mga 1/4-pulgada ang gibag-on.
- Ibutang ang mga hiwa nga keso (tingali kinahanglan nga putlon aron mohaom) sa sentro sa 4 sa patties; pagtabon sa keso uban ang nahibilin nga patties ug mga daplin sa daplin.
- Pagbalibad o pag-ihaw sa mga mainit nga uling nga baga, pagbalik sa usa ka higayon hangtud mahuman.
Dugang pa
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 408 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 153 mg |
| Sodium | 249 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 48 g |