Kining mga sinugba nga mga steak gitaod sa rosemary ug ahos, dayon nagsilbihan og usa ka asul nga keso ug pangunot sa walnut. Usa ka talagsaon nga paagi sa paghimo sa usa ka lamian nga steak. Bisan tuod nga kini nga resipe sa pagtawag sa sirloin steaks, kamo mahimo sa pagkatinuod sa paggamit sa mas gamay rib-eye steaks, strip steaks, o filet mignon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 top steak sa sirloin
- 2 ounce / 55 g blue nga keso, nahugno
- 1/4 tasa / 60 mL room temperatura nga mantikilya
- 1-2 ka ahos nga cloves, gipanitan
- 1/4 nga tasa / 60 mL nga mga walnuts, toasted and chopped
- 2 tablespoons / 15 mL nga lab-as nga flat dahon parsley, coarsely tinadtad
- 2 teaspoons / 10 mL rosemary, tinadtad
- 1 1/2 / 7.5 mL asin nga asin sa dagat
- 1 1/2 / 7.5 mL teaspoon nga coarse ground black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagsagol sa asul nga keso, mantikilya, parsley ug 1 ka teaspoon nga tinadtad nga rosemary. Tabuni ug ilain. Mix maayo. Idugang ang mga walnuts ug sagol.
2. Ibutang ang mga steak sa usa ka mabaw nga linuto sa kalaha o ibutang sa usa ka plate o cutting board. Sa usa ka gamay nga panaksan, maghiusa ang nahabilin nga rosemary, nahugno nga ahos, asin ug pepper. Kung mogamit og mas dako nga gunting, gamita 1 1 / 4-1 1/2 ka kutsarita nga asin. Ang mga steak sa patis nga uga sa mga tualya nga papel ug magamit ang parehas nga gidaghanon sa rosemary-ahos nga sagol sa duha ka kilid.
3. Pag-init og mainit nga grill alang sa taas nga kainit. Ang bino nag-steak sa paagi nga gusto nimo kanila (tan-awa ang Grilling Steak ). Sa higayon nga ang mga steak nahuman, kuhaa gikan sa grill ug tugoti sila nga mopahulay sulod sa mga 5 minutos. Pag-alagad nga nanguna sa asul nga cheese-walnut mixture.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 577 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 22 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 108 mg |
| Sodium | 2,154 mg |
| Carbohydrates | 28 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 22 g |