Sa amihanang-sidlakan nga bahin sa nasud, kini nga Italyano nga sausage ug mga peppers nga resipe makit-an sa halos matag hut-ong nga partido, fair sa county, family reunion, o bisan unsang panagtigum diin ang mga tawo nag-agas sa sarsa. Ang Italyano nga sausage nga puno sa matam-is ug tangy peppers usa ka classic nga kombinasyon; Lisud mahanduraw ang usa nga wala ang usa.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- Usa ka dako nga pula nga kampanilya nga mga sili, gipangputol, giputol ngadto sa tunga nga pulgada nga tunga
- Usa ka dako nga green nga campanilla nga mga sili, nga giputol ngadto sa tunga sa pulgada nga mga piraso
- 1 ka dalag nga sibuyas, gibahin sa duha ug gibutang sa quarter-inch nga mga hiwa
- 2 mga clove nga pinahumok
- ahos
- 1 teaspoon nga puti nga alak sa suka
- pinch of cayenne
- asin ug presko nga itom nga pepper sa lami
- 4 grilled Italian nga mainit o matam-is nga sausage
- 4 humok nga mga rolyo, nabahin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Idugang ang lana sa oliba , mga panakot sa paminta, ug sibuyas sa usa ka bugnaw, dako nga panakot, ug ibalik ang init ngadto sa taas. Kung madungog nimo ang sili, singko nga sibuyas, pagpakunhod sa kainit sa medium, ug sauté sa 8-10 ka minuto, o hangtud ang mga sili ug sibuyas mahimong humok ug matam-is. Idugang ang ahos, ug magluto sulod sa usa ka minuto, pagpalihok. Kuhaa ang kainit ug dugangi ang suka, cayenne, asin ug presko nga itom nga pepper sa pagtilaw.
- Bahina ang mainit nga timpla sa paminta nga parehas sa upat ka mga rolyo ug mga sinugba nga mga soriso.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 550 |
| Total Fat | 30 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 47 mg |
| Sodium | 634 mg |
| Carbohydrates | 44 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 27 g |