Campari ug beer? Daw sama kini sa usa ka talagsaon nga kombinasyon, apan sama sa gipamatud-an ni Pamela Wiznitzer sa Seamstress sa New York City, mahimo kini nga trabaho. Kini usa ka hinanduraw nga mix ug usa ka nindot nga kausaban gikan sa tipikal nga Campari cocktail .
Ang Cold Wiznitzer sa Shadows cocktail pairs sa mapait nga aperitif nga may lab-as nga apog ug usa ka gamay nga syrup nga syrup, uban sa delectable nga liqueur nga liqueur gikan sa St. George Spritis. Human sa pag-uyog sa tanan nga pipila lamang ka higayon, usa ka daku nga beer craft sa California ang idugang ug ang pag-apil gigamit sa nahugno nga yelo.
Kini nga resipe usa ka nindot nga paagi sa pagkuha sa imong serbesa ug aperitif sa usa ka baso ug kini usa ka makalingaw nga ilimnon nga ipaambit sa casual dinners, ilabi na kadtong naglakip sa barbecue.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ounce sa Campari
- 1 ounce lime juice
- 1/2 onsa
- dugos nga syrup (1: 1 nga ratio sa dugos sa tubig)
- 1/2 onsa St. George Raspberry Liqueur
- 1 1/2 ounces Anderson Valley IPA
- Gidibuho: mga hiwa nga orange ug apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol gawas sa IPA sa usa ka cocktail shaker .
- Pag-uyog ( pagbagting sa pipila ka higayon ) ug idugang ang serbesa sa lata.
- Pun-i ang baso sa highball uban sa nahugno nga yelo .
- Palunga ang ilimnon sa baso.
- Gikan sa mga hiwa sa orange ug apog ug usa ka uhot.
Recipe sa maayong kabubut-on: Campari
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 211 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 20 mg |
| Carbohydrates | 37 g |
| Pagkaon sa Fiber | 10 g |
| Protein | 12 g |