Kini nga lut-od sa Mornay nga sarsa kombinasyon sa parmesan ug Swiss cheeses, alang sa usa ka nindot nga sarsa nga magamit sa mga itlog, manok, o isda, o gamiton sa mga utanon o sa usa ka casserole.
Ang sarsa sa Mornay usa ka bechamel sauce nga gihimo sa pagdugang sa keso, kasagaran Gruyere ug / o Swiss o parmesan. Ang sarsa mahimong mapuslan sa cream o itlog nga mga itlog, apan dili kinahanglanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 ka kutsara nga maayong pagkaluto nga sibuyas
- 3 ka kutsara ang tanan nga katuyoan nga harina
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/8 ka kutsaritang yuta nga puti nga pepper
- 1 tasa
- manok sabaw
- 1/2 nga tasa
- light cream o half-and-half
- 1/2 ka tasang grano sa keso sa Parmesan
- 1/2 nga tasa nga ginunting nga Swiss cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka saucepan sa medium-low heat; magluto sibuyas sulod sa 1 ka minuto, o hangtud nga malaya. Idugang ang harina, pagpalihok hangtud maayo ang pagkasagol. Magluto, magkutaw, sulod sa 2 ka minutos. Pag-agay sa asin ug paminta.
- Sa hinay-hinay pagpalihok sa manok sabaw ug cream. Padayon sa pagluto sa ubos nga kainit, pagpalihok kanunay, hangtud nga hapsay ug mub-an. Padayon sa pagluto, kanunay nga pagpadasig, sulod sa 5 minutos. Pag-agay sa mga keso ug padayon sa pagluto ug pagpalihok hangtud matunaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 181 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 38 mg |
| Sodium | 318 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 6 g |