Adunay liboan ka nagkalain-laing "tapas" sa Espanya - mainit ug bugnaw. Ang pinirito nga almendra o "almendras fritas" mahimong kan-on nga mainiton human sa pagprito o sa temperatura sa lawak. Sila usa ka tasty treat ug mokita og mga 5 ka minuto aron mahimo. Kini nga resipe naghatag og duha ka pamaagi sa pagluto - ang usa sa frying pan ug ang usa sa microwave.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 to 9 oz
- blanched almonds
- 3 ngadto sa 4 tbsp lana sa oliba
- Pagtilaw sa asin
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagpangagos sa Pamaagi sa Pan
- Ibubo ang lana sa oliba ngadto sa usa ka medium non-stick frying pan uban sa usa ka bug-at nga ubos. Ibutang sa kainit nga kainit ug siguroha nga ang lana sa oliba nagsul-ob sa tibuok ubos sa kalaha.
- Sa diha nga ang pan init, idugang ang mga almendra ug "sauté" kanila, nga kanunay nga makadasig hangtud nga ang tanan nga kilid mga bulawan nga kape.
- Kuhaa gikan sa kalaha gamit ang usa ka slotted nga kutsara o spatula ug ibutang sa mga tualya sa papel, ipakaylap kini aron mahubas.
- Isablig sa asin ug alagari.
Pamaagi sa Microwave Oven
- Dunay mga blanched nga almond sa usa ka dako nga plato sa panihapon (10 o 12 ka pulgada).
- Ibubo ang lana sa olibo ibabaw sa mga almendras, pagpalihok sa mga almendra aron sa pagsiguro nga kini gisagol sa lana sa tanang bahin.
- Ipagawas ang mga almendra sa palibot sa plato, nga magbilin sa sentro sa plato nga walay sulod.
- Ibutang sa microwave ug magluto sulod sa 90 segundo sa 750-watt nga kuryente. Pagbalhin sa almendras o pagpalihok. Magluto alang sa laing 90 segundos.
- Kuhaa ang mga almendra ug isablig sa asin. Pag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1837 |
| Total Fat | 172 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 113 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 318 mg |
| Carbohydrates | 49 g |
| Pagkaon sa Fiber | 27 g |
| Protein | 51 g |