Ang cornbread wala lang makatilaw kon kini gihimo sa laing pamaagi. Ang yawe sa paghimo niini nga tradisyonal nga cornbread sa habagatan mao ang oiled, preheated cast-iron pan, nga naghatag sa nahuman nga tinapay nga talagsaon nga presko-sa-ka-sulud texture.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga lana sa utanon
- 2 tasa nga yellow cornmeal
- 1/2 nga tasa sa tibuok nga tumoy nga harina
- 1 ka kutsarita
- linuto sa kalaha nga powder
- 1 ka asin nga asin
- 2 ka copa nga buttermilk
- 1 itlog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hudno sa 450 F.
- Idugang ang lana sa usa ka 10-pulgada nga cast iron skillet, ug ibutang kini sa oven sulod sa 5 minutos aron makuha ang lana nga init kaayo. Gabunon ang tanan nga mga humay nga sagol ug magkombinar nga maayo. Pag-itom sa itlog ug buttermilk hangtud sa hingpit nga pagkasagol. Idugang sa uga nga mga sagol, ug pag-mix aron igo ang usa ka batter nga dili mag-overmixing.
- Kuhaa ang pan nga puthaw gikan sa hudno, ug ibubo ang lana sa batter ug pukon. Ibutang ang batter balik ngadto sa cast iron skillet, pagluto sulod sa mga 20 minutos. Ang kinatumyan sa cornbread kinahanglan nga golden brown, ug ang tinapay kinahanglan nga ibira nga gamay gikan sa mga kilid sa kalaha. Himoa nga cool ang sulod sa 10 minutos sa dili pa mosulay sa pagputol ug pag-alagad.
- Pag-alagad sa mainiton, pagkaylap sa mantikilya.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 242 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 33 mg |
| Sodium | 322 mg |
| Carbohydrates | 35 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 6 g |