Ang dugay nang pag-ayo sa dugay nang panahon. Kini usa ka resipe gikan sa usa ka cookbook sa General Electric Kitchen Institute niadtong 1936, Ang New Art of Modern Cookery. Pagkaon nga sopas nga sibuyas ug ketchup nga lami niini nga bersyon sa yano nga adlaw-adlaw nga pagkaong karne sa karne. Kini usa ka classic, popular nga meatloaf, maayo sa mga patatas ug berde nga beans o steamed broccoli.
Ang mga salin naghimo sa lamian nga mga sandwich!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka itlog (gikulata)
- 1/3 ka tasa nga ketchup
- 3/4 nga tasa nga tubig
- 1 ka pakete nga sibuyas nga sibuyas nga sibuyas
- 1 1/2 ka copa
- breadcrumbs
- 2 ka libra nga gitas-on sa yuta nga karne
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang hurno sa 350 F / 180 C / Gas 4.
- Diha sa usa ka dako nga panaksan nagsagol ang mga itlog, ketchup, tubig, ug sabaw nga sagol; Mix maayo. Idugang ang mga mumho sa tinapay ug karne; Mix maayo.
- Himoa kini nga tinapay ug ibutang sa usa ka mabaw, tag-fo-lin nga pan, tinapay nga pan, o kalan-on.
- Magaluto sa preheated oven sa mga 1 ka oras ug 15 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 298 |
| Total Fat | 13 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 125 mg |
| Sodium | 289 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 30 g |