Kini usa ka tam-is nga tam-is ug hugaw nga hugaw nga citrus nga mahimo nga mahimong usa ka appetizer o usa ka entree. Paglingaw uban sa imong paborito nga pinintur nga mga utanon o mag-alagad sa lab-as nga mga utanon ug pasta.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka kilo nga shrimp (gipanitan ug gihulagway)
- 1/2 ka tasa nga lab-as nga juice sa apog
- 1/2 nga tasa nga dugos
- 1 ka kutsara nga utanon nga lana
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 ka kutsaritang puti nga pepper
- 1 ka asin nga asin
- 8-10
- kahoy nga kebab skewers
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa duga sa apog nga adunay dugos, lana, ahos, puti nga pepper, ug asin. Ibubo ang katunga sa gisagol sa usa ka lain nga panaksan alang sa basting.
- Ibutang ang gipanitan ug ibutang ang shrimp ngadto sa usa ka baga nga bag nga plastik (gamit ang duha kung gikinahanglan). Ibubo ang nahabilin nga katunga sa citrus-honey nga gisagol sa bag. Siguraduhon nga ang tanan nga mga shrimp gisagol. Pag-seal sa bag ug ibutang sa refrigerator sulod sa 15-30 ka minuto (dili na kini).
- Preheat grill sa taas nga kainit.
- Kuhaa ang udlan gikan sa refrigerator ug i-thread ang 3 ngadto sa 4 shrimp ngadto sa matag kahoy nga skewer.
- Ibutang shrimp sa grill ug magluto alang sa 2-3 ka minutos.
- Baste sa ibabaw nga mga kilid uban sa gitipig nga sitrus nga dugos nga dugos.
- Butangi ang shrimp sa usa ka higayon, pag-andar alang sa lain nga 2 ngadto sa 3 minutos, o hangtud nga opaque.
- Kuhaa gikan sa grill ug moserbisyo dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 407 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 340 mg |
| Sodium | 908 mg |
| Carbohydrates | 51 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 42 g |