Kini nga sinugba nga manok adunay usa ka talagsaon nga ahos ug lemon nga pahumot nga gidugangan sa lami nga sagol nga rub. Ang usa ka maanindot nga rotisserie nga manok angay alang sa bisan unsang okasyon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 3 1/2 ngadto sa 4-pound / 1.6 ngadto sa 1.8 kg nga manok
- 1 lemon (giputol sa katunga)
- 1 ulo nga ahos (giputol ang katunga)
- 2 tablespoons / 30 mL lana sa oliba
- Alang sa Rub:
- 2 teaspoons / 10 mL matam-is nga paprika
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt
- 1 ka kutsarita / 5 mL nga coriander sa yuta
- 1 teaspoon / 5 mL yuta nga cumin
- 1 teaspoon / 5 mL yuta nga ginger
- 1 ka kutsarita / 5 mL bag-o nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Preheat grill alang sa taas nga kainit ug maghikay sa rotisserie nga pagluto . Kuhaa ang tambok nga makita sa lungag sa manok ug hugasi ang sulod ug gawas. Ang blot chicken mao ang uga. Guntinga ang katunga sa ahos ug dayon uban sa katunga sa lemon. Ibutang ang pipila sa rub ngadto sa manok, ug ibutang ang nahabilin nga lemon ug ahos sa sulod. Pagsamok sa manok ug brush sa gawas sa lana. Idugang ang nabilin nga gatas nga sagol. Ibutang ang manok sa pagluwa sa luwas. Magluto sa manok hangtud ang panit usa ka lawom nga bulok nga brown nga kolor ug ang karne lutoon.
Mga 1 1/4 sa 1 1/2 ka oras. Ang internal nga temperatura sa manok kinahanglan nga sa taliwala sa 165 ngadto sa 170 degrees F / 75 degrees C. Transfer nga manok sa usa ka dako nga pinggan, tabon, ug himoa nga pahulay alang sa 5-7 ka minuto sa wala pa pagkulit.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 780 |
| Total Fat | 45 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 251 mg |
| Sodium | 1,016 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 81 g |