Kini mao ang labing sayon nga chocolate sauce. Nagkinahanglan ka lang og 3 nga sangkap alang niining lami nga sarsa. Kini usa ka kombinasyon sa chocolate chips, whipping cream, ug pipila ka vanilla extract.
Pag-alagad niining dato nga salsahan sa ice cream o pag-agas kini sa panudlanan o cake.
Kaugalingon
5-Minuto nga Homemade Chocolate Sauce
Dark Chocolate Sauce
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga semisweet chocolate chips
- 3/4 nga copa nga whipping cream
- 1 teaspoon nga banilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga saucepan sa ubos nga kainit, ipainit ang chocolate chips ug whipping cream, kanunay nga pagpalihok. Padayon nga magluto samtang magsigot kanunay, hangtud nga ang chocolate chips natunaw ug ang sarsa nga hapsay.
- Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit ug idugang ang vanilla extract. Pag-aghat sa pagsagol.
- Pag-alagad sa sarsa nga init o pabugnawan sa panimpla o ice cream.
Naghimo sa mga 1 1/4 ka tasa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 147 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 11 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |