Ang usa ka gelatin salad - o "congealed" salad - usa ka importante nga bahin sa Southern holiday nga menu. Kini nga blueberry salad gihimo sa usa ka sour cream ug cream cheese topping. Ang mga drained canned blueberries gigamit sa kini nga salad, apan magamit nga libre ang paggamit sa frozen wild blueberries. Mahimo usab nimo gamiton ang itom nga raspberry o itom nga cherry.
Ang blueberry salad usa ka nindot nga kausaban sa dagway gikan sa usa ka salad sa cranberry o uban pang matang sa mga congealed salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka (8 ounce) ang nahugno nga pinya sa juice
- 2 mga pakete (6 ounces) blackberry gelatin (o itom nga cherry o itom nga raspberry)
- 3 tasa nga tubig (Nagabukot)
- 1 ka (5 ka onsa) nga blueberries (gihumol)
- 1 tasa (8 ounces) sour cream
- 1 ka pakete (8 ounce) cream cheese ( mahumok )
- 1/2 nga tasa nga asukar
- Garnish: tinadtad nga mga walnuts o pecans
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-ilis sa pinya; reserve juice.
- Dulaa ang gelatin sa nagbukal nga tubig; pagpalihok sa pinreserbar nga juice sa pinya. Chill hangtud sa gamay nga set, mahitungod sa pagkamakanunayon sa walay-katapusang puti nga itlog.
- Pagpalihok sa pinya ug mga blueberries. Ibubo ngadto sa 9 1/2 x 6 x 2-inch pan; tugbaw hangtud nga lig-on.
- Sa usa ka panaksan, isagol ang sour cream, cream cheese, ug asukar; Pag-ayo hangtud nga hapsay ug maayo ang pagkasagol. Ipakaylap ang blueberry salad ug dayon ibutang sa pinutol nga pecans o walnuts.
Mga Tip sa Recipe
- Pil-a ang gelatin layer sa hingpit sa dili pa nimo idugang ang topping.
- Ang blueberry salad kinahanglan nga himoon ug ma-refrigerated labing menos 3 ngadto sa 4 ka oras sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 300 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 46 mg |
| Sodium | 142 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 21 g |