Kini usa ka yano nga resipe sa hagdan nga New York nga naggamit lamang sa pipila ka mga sangkap. Dali ug sayon alang sa bisan unsang panihapon sa semana, apan lami kaayo alang sa bisan unsang partido o cookout.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 nga mga steak sa New York
- 2 1/2 ka kutsara (40 mL) nga bag-ong liki nga black pepper
- 1 ka kutsarita (10 ml) puti nga pepper
- 2 ka kutsara (30 mL) nga mga linaw nga asin sa dagat
- 1 1/2 teaspoons (7.5 mL) nga chili powder
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagsagol sa itom nga pepper, puti nga pepper, asin nga mga linaw sa dagat, ug chili powder. Pag-apply sa usa ka liberal nga kantidad sa seasoning sa duha ka kilid sa steak.
2. Pag-init og mainit nga grill alang sa medium-high heat. Ibutang ang mga steak sa grill ug magluto sulod sa 2 ka minutos, turno ug magluto alang sa laing 2 ka minuto. Pagbalhin sa mga steak sa mas bugnaw nga bahin sa grill ug magluto dili diretso sa dugang nga 5 ngadto sa 7 ka minuto, depende sa gibag-on ug gitinguha nga doneness.
3. Sa higayon nga ang mga steak maluto, kuhaa gikan sa init ug ibutang sa usa ka pinggan.
Himoa ang pahulay sulod sa 3 ngadto sa 5 minutos sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 96 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 20 mg |
| Sodium | 2,360 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 7 g |