Samtang kini nga jerk marinade maayo alang sa tanan nga mga pagputol sa karne, ang hataas nga asin nga sulod kini sa hingpit nga pag-marinade alang sa homemade karne o game karne jerky.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL soy sauce
- 1/3 tasa / 80 mL canola
- 1/3 tasa / 80 mL nga asukar (brown)
- 3 tablespoons / 45 mL sherry (klase sa pagluto)
- 1 tablespoon / 15 mL hot sauce (Tabasco)
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 1 teaspoon / 5 mL ginger (yuta)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol hangtud nga bug-os nga matunaw ang asukal.
2. Pag-marinate og manipis nga mga piraso sa karne sulod sa 2 ka oras. Kung mag-una, ibutang lamang sa usa ka lalin nga sudlanan sa refrigerator sulod sa 1 ka semana human sa pagpangandam o sa freezer sulod sa 3 ka bulan.
Basaha ang dugang mahitungod sa paghimo sa jerky .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 158 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,932 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |