Kini usa ka tradisyonal nga pamaagi alang sa pagluto sa usa ka estilo sa Japan nga steak. Ang kombinasyon sa karne ug mga utanon naghimo niini nga usa ka tibuok nga pagkaon. Mahimo usab nimo kining isagol sa humay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra (900 g) karne sa sirloin steak
- 1 teaspoon (5 ml) asin
- 1 teaspoon (5 mL) itom nga pepper
- 2 medium nga sibuyas, gilain
- 1 1/2 ka tasa (360 mL) Sukiyaki Sauce
- 1 tasa (240 mL) nga ginunting nga mga uhong
- 1 tasa (240 mL) nga tofu, kinuha ug gihugasan
- 1 mahimo (8 1/2 onsa / 250 mL) kawayan nga mga saha, ginunting
- 1 mahimo (8 1/2 onsa / 250 mL) shirataki (opsyonal)
- 4 ka lindog nga celery, pahiktin nga pahulay
- 1 hugpong berde nga sibuyas, guntinga ngadto sa 2-pulgada ang gitas-on (taas usab)
- 1 ka kutsara nga 15 ka litro nga lana
Unsaon sa Paghimo Niini
Mubo nga sulat: Kini nga resipe labing maayo kung adunay usa ka grill wok . Dugang pa, makapalit ka sa Sukiyaki Sauce sa kadaghanan nga mga grocery store. Ang Shirataki usa ka matang sa Japanese noodle.
1. Paghugas sa mga utanon ug tofu sa lana. Panahon sa steak nga asin ug pepper. Gamita pa kung gikinahanglan.
2. Ibutang sa init nga grill. Idugang ang mga utanon ug tofu aron ihawon ang wok ug ibutang sa grate.
3. Pag- ihaw sa steak hangtud sa talagsa nga medium hangtud sa medium, ug mga utanon hangtud nga gamay nga browned o pagpakita sa grill mark.
Kuhaa gikan sa grill.
4. Pag- gunting sa karne ngadto sa nipis nga mga piraso. Paghiwa sa mga utanon nga hinay.
5. Sa usa ka dako nga frying pan o wok sa medium nga kainit magdugang sa sarsa sa sukiyaki. Idugang ang steak ug toss aron tabunan.
6. Pagdugang og mga utanon ug tofu. Hinay-hinay nga mobalik hangtud nga init ug parehason nga giapud-apod. Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 457 |
| Total Fat | 22 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 136 mg |
| Sodium | 886 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 51 g |