Kini nga pag-atomo nagdugang sa daghang lami sa imong mga gusok sa karne. Ang asido gikan sa duga sa lemon ug suka magbantay sa gusok sa karne nga maayo ug malumo samtang sila mag-aso o manabako. Samtang hingpit alang sa gusok, kini nga sagol mahimo usab nga gamiton sa flat nga mga steak sama sa, palda, flat-iron, hanger, ug flank steak.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 nga tasa / 60 mL lemon juice
- 1/4 tasa / 60 mL puti nga suka
- 1/4 tasa / 60 mL nga lana sa oliba
- 3 ka kutsara / 45 mL nga dugos
- 4 ka cloves nga ahos nahugno
- 1 ka kutsara / 15 mL asin sa dagat
- 1 teaspoon / 5 mL cayenne (opsyonal)
- 1 teaspoon / 5 mL nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Paghiusa sa tanan nga mga sagol sa usa ka gamay nga panaksan. Ibutang ang mga gusok sa usa ka sudlanan nga igo nga igo aron ibutang ang usa ka patag nga patag. Ibubo ang buwak sa ibabaw sa mga gusok, bug-os nga pagkaluto. Siguroha nga ibalik ang mga gusok sa makaduha nga higayon. Cover pan sa plastic wrap ug palingkawas sa refrigerator sulod sa 12-24 ka oras.
2. Pag-andam og hinabako. Kuhaa ang mga gusok gikan sa pag-inom ug dapit sa hinabako . Samtang ang mga gusok nagluto, ibutang ang bisan unsang nahabilin nga marinade ngadto sa saucepan ug simmer sa medium medium nga kainit sulod sa 3-4 ka minuto.
Kuhaa ug pabugnawa ang 5 minutos. Paggamit sa usa ka baste alang sa mga gusok .
3. Kon mag-una sa pag-marine, mag-imbak sa hugot nga sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 5 ka adlaw human sa pagpangandam.
Tan-awa ang Marinating Beef alang sa piho nga mga panahon sa pag-marinating.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 114 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 876 mg |
| Carbohydrates | 13 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |