Kini nga talagsaon nga resipe sa mais nga BBQ naggamit sa popular nga kombinasyon sa matam-is nga dugos ug ang gamay nga pungent nga palami sa Dijon mustard. Idugang ang baste duol sa katapusan sa panahon sa paglabay aron sa paghimo sa usa ka dunay caramelized nga gawas nga layer sa mais.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 ka igdulungog sa
- mais , husks ug silks gikuha
- 1/3 tasa dugos
- 1/4 nga copa nga Dijon mustard
- 3 ka kutsara nga olibo o lana sa utanon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang mga husks ug silks gikan sa mais ug ibutang sa sudlanan sa tubig. Tugoti ang mais sa pagsuyop sulod sa 1 ngadto sa 2 ka oras.
- Preheat grill alang sa medium nga kainit. Pagsagol sa dugos, mustard, asin, ug lana sa medium nga panaksan. Ibutang ang mais ngadto sa grill ug tugoti nga magluto sulod sa 6 ngadto sa 7 ka minutos, siguroha nga kanunay nga mag-usab sa tibuok proseso sa pagluto. Ibutang ang baste kanunay sa katapusang 3 ngadto sa 4 minutos nga pagluto. Kuhaa gikan sa init ug alagaran.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 706 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 119 mg |
| Carbohydrates | 173 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |