Napuno sa halang nga pagkamaayo, kini nga Cajun grilled corn recipe nagtanyag versatility sa imong cookout. Mahimo kini nga sinugba, hiniwa, ug gamiton sa mga salads, salsa, ingon nga kilid, o ingon nga bahin sa usa ka hubag sa alimango. Ang pagpili hingpit alang kanimo. Usba ang gidaghanon sa panimpla nga angay sa imong alingagngag.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 ka mga dahon sa mais, husks, ug silks gikuha
- 1/2 ka tasa nga lana sa utanon
- 3 ka kutsara nga panimpla sa Cajun
- 3 ka kutsara ang minced sibuyas
- 2 ka cloves nga ahos
Unsaon sa Paghimo Niini
- Limpyo nga mais pinaagi sa pagkuha sa husks ug sutla. Tugoti ang mais nga matunaw sa tubig sulod sa 2 ka oras. Pagsagol ang mga nahabilin nga mga sangkap sa usa ka panaksan ug isalipod.
- Preheat grill sa kainit nga kainit. Ibutang ang mga igdulungog sa mais sa grill ug magluto sulod sa 5 ka minutos, kanunay nga magbalikbalik. Atol sa katapusang 5 minutos nga oras sa pagluto, ang baste sa Cajun nga sinagol ngadto sa mais. Usab kanunay. Sa higayon nga mahuman ang mais ug ang panimpla nga adunay browned, kuhaon gikan sa grill ug mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 779 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8 mg |
| Carbohydrates | 165 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |