Ang Basil maanindot niining nindot nga homemade pizza dough, nga mahimo gamiton sa usa ka machine sa tinapay sa siklo sa kuwarta, o kini mahimong masahi sa kamot. Kini nga minasa sa pizza maayo sa bisan unsa nga imong pilion alang sa mga toppings.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2/3 tasa nga tubig (lukewarm)
- 2 ka kutsara nga lana sa oliba
- 2 ka tasa nga harina sa tanan nga katuyoan
- 3/4 teaspoon nga asin
- 1 teaspoon nga asukar
- 1 teaspoon nga basil (uga nga dahon)
- 1 teaspoon nga yeast (aktibo nga uga)
Unsaon sa Paghimo Niini
Ibutang ang tanan nga mga sagol sa machine sa tinapay sa order nga girekomenda sa manufacturer sa imong machine sa tinapay. Pilia ang siklo sa minasa.
Pagbalhin sa minasa gikan sa machine sa tinapay. Guntinga aron mahaum sa pizza pan. Himoa nga dili maayo ang pagtabon sa plastic wrap ug himoa nga pahulay sulod sa 10 minutos. Ibabaw sa pizza sauce ug mga toppings nga imong gusto.
Magaluto sa usa ka 400 ° hurno sulod sa 15 ngadto sa 20 minutos, hangtud nga ang crust maayo nga browned.
Aron pinaagi sa kamot: Pun-a ang tubig ngadto sa mga 100 ngadto sa 110 °.
Dissolve patubo sa tubig uban sa asukar. Pagsagol sa lebadura nga lebadura uban ang nahibilin nga mga sangkap sa usa ka panaksan hangtud nga ang mga minasa maayo nga gihiusa; mobalik ngadto sa usa ka floured ibabaw ug Kumuha hangtud nga hapsay ug pagkamaunat, 8 ngadto sa 10 minutos. Grasa ug ibutang sa usa ka panaksan; pagtabon sa usa ka tualya ug himoa nga mabanhaw sa usa ka mainit nga dapit alang sa mga 1 ka oras, hangtud nga magdoble. Balik gikan sa panaksan ug ipadayon ingon sa ibabaw.
Mahimo Ka Usab
Beer ug Basil Pizza Dough Recipe
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 86 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |