Kining simple nga, cardamom-spiced yeasted nga minasa nagsilbing basehan alang sa daghang mga tinapay, roll, ug tinapay nga kape sa Scandinavian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka tasa nga gatas
- 1 1/2 ka tasa mantikilya (natunaw)
- 1 tasa nga asukar
- 1 tsp. asin
- 2 tsp.
- cardamom (bag-o nga yuta gikan sa mga 25 ka mga cardamom pods)
- 2 pkg. Pag-uga sa dry yeast (4 1/2 tsp.)
- 8-9 nga harina nga harina (all-purpose o harina nga harina)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa gatas ngadto sa usa ka hayag nga hubag, pagpalong sa kainit kon kini moabut sa mainit nga punto (nga may gagmay nga mga bula sa tumoy sa ibabaw).
- Pag-agay sa natunaw nga mantikilya, asukar, asin, ug kardamom sa yuta. Himoa nga ang pagpa-idlig pabugnawon hangtud sa "tudlo-init" (mainit pa, apan igo lang nga makahikap).
- Pag-agas sa patubo ug himoa nga molingkod sulod sa 10 minutos.
- Idugang ang harina ngadto sa sagol nga 1/2 nga kopa sa usa ka higayon hangtud nga ang kuwarta lig-on ug ibira gikan sa kilid sa imong panaksan nga panagsagol ( Tip: Kung gamit ang usa ka stand mixer, ibalhin ang mixing paddle alang sa dough hook human mo idugang ang unang 5 mga tasa nga harina. Gamita ang dough hook sa pag-mix ug pagmasahe sa minasa samtang imong idugang ang nahibiling 3-4 nga harina nga harina).
- Pagtabon sa minasa diha sa panagsagol nga panaksan pinaagi sa usa ka limpyo nga tualya ug motubo hangtud magdoble, mga usa ka oras.
- Punch sa minasa, unya kuhaa gikan sa panaksan.
- Sa usa ka floured counter, pagmasa ang minasa nga gamay hangtod nga hapsay ug sinaw.
- Bahina ang minasa ngadto sa duha ka halves ug gamiton aron paghimo sa sinampalo nga mga tinapay ( vetebröd ), buns, ug / o mga kanela nga kanela ( kanelbullar ).
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 155 |
| Total Fat | 12 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 31 mg |
| Sodium | 156 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |