Kini usa ka maayo, sukaranan nga pamaagi sa paghimo sa gusok nga barbecue. Kung nagsugod ka lang, o nangita sa usa ka yano nga butang, kini nga resipe mao ang usa alang kanimo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 pounds / 1.3 kg spareribs sa baboy
- 1 1/2 ka tasa / 360 mL saging nga barbekyu
- 2 teaspoon / 10 mL asin sa dagat
- 2 teaspoon / 10 mL nga itom nga pepper
- 1 1/2 ka tasa / 360 ka litro nga giandam nga sarsa nga barbekyu
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-andam sa mga gusok pinaagi sa pagkuha sa lamad gikan sa underside sa mga gusok. Guntinga ang bisan unsang luya nga tambok o karne.
2. Pag-andam og hinabako o grill. Mahimo nimong himoon ang usa ka temperatura nga mga 225 degrees F / 110 degrees C sulod sa 4 ngadto sa 6 ka oras aron magplano sumala niana. Ang mga gusok sa panahon nga may asin ug itom nga pepper ug dapit sa grill o sa hinabako.
3.Kuhaa hangtud ang internal nga temperatura sa karne moabot sa 175 degrees F / 80 degrees C.
Ibutang ang sarsa nga barbeky. Human sa mga 10 ka minutos ibutang ang mga gusok ug isul-ob ang sarsa nga barbecue sa pikas nga bahin. Padayon sa paghimo niini hangtud nga ang mga gusok dagko nga gisagol sa sarsa ug malomo.
4. Tan-awa unsaon sa pagpanigarilyo sa BBQ Ribs nga Lakang sa Lakang.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 785 |
| Total Fat | 31 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 13 g |
| Cholesterol | 197 mg |
| Sodium | 2,379 mg |
| Carbohydrates | 59 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 63 g |