Ang Melon Margarita sayon ug lamian. Kami nagrekomendar sa pagpaayo sa inyong tequila alang niini nga usa ug pagbira sa bag-o nga humot nga mix nga kinahanglan nimong matipigan.
Alang sa apog, inyong makita nga ang 1 ka apog sa tibuok nga hatag kaninyo hapit ang hingpit nga kantidad sa juice.
Dayon adunay liqueur nga melon ug alang niini, adunay pipila ka mga kapilian, ang pinakamaayo mao ang Midori . Pinaagi sa pag-adto sa liqueur imong makita nga kining Margarita adunay usa ka maanindot nga lunhaw nga kolor nga makadakop sa mata sama nga ang lami makapaibog sa alingagngag.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces
- tequila
- 1 1/2 ounces
- melon liqueur
- 1 ka onsa nga lab-as
- sour mix
- 1 ounce
- lime juice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang tanan nga mga sagol ngadto sa usa ka shaker uban sa yelo.
- Pag-uyog ug ibubo ngadto sa usa ka baso sa margarita o bato nga bildo .
- Gidonar uban sa usa ka slice sa crystallized ginger ug lemon panit.
Mahimo usab nimo kini isagol sa usa ka kopa sa yelo alang sa usa ka frozen nga bersyon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 220 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 298 mg |
| Carbohydrates | 39 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |