Kining mga toast nga punto naghimo sa hingpit nga sukaranan alang sa mga linuto nga mga plato, sama sa usa ka shrimp o lobster Newburg , manok nga usa ka la king , pinong mga itlog , o seafood au gratin .
Kini usa ka maayo, batakang resipe nga imong himoon balik-balik.
Tan-awa usab
Unsaon Paghimo sa Buttered Tread Crumbs, Croutons, o Toasted Crumbs
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 mga hiwa nga maayo nga kalidad nga hiwa nga puti nga tinapay *
- 2 ka kutsara nga mantikilya, natunaw
- asin ug bag-o nga itom nga pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa broiler (500 F o High) ug ibutang ang ibabaw nga bahin nga mga 6 ka pulgada gikan sa broiler heat source.
- Ipahimutang ang tinapay sa usa ka dako nga linuto sa kalaha.
- Ibutang ang tumoy sa matag tipik sa tinapay uban sa nangatunaw nga mantekilya, dayon iwisik ang mga hiwa sa gaan nga asin ug bag-o nga itom nga paminta.
- Pagbalhin sa mga 1 1/2 ka minuto sa buttered side, o hangtud nga bulawan nga brown. Flip ug brown sa pikas bahin alang sa 1 1/2 ka minuto.
- Sa diha nga ang mga hiwa may igo nga gitas-on sa pagdumala, guntinga ang mga crust ug i-slice ang matag usa ngadto sa 2 ka triangles. Sa laing paagi, mahimo nimong putlon ang toast sa duha ka rektanggulo o mobiya ingon nga dagkong mga kwadro.
- Pag-alagad kanila ingon nga base sa manok nga usa ka la king, mga tinanom nga itlog, lobster Newburg, o uban pang mga creed dishes.
Mga Tip sa Eksperto
* Ang Tinapay nga Tinapay nga Merias sa Kinaiyahan "o" Pepperidge Farm Farmhouse Hearty White Bread "pareho nga maayong pagpili, o gamiton ang imong paborito nga gidak-on nga tinapay.
Mahimo Ka Usab
12 Mga Paagi sa Paggamit sa Stale Tinapay
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 86 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 15 mg |
| Sodium | 146 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |