Kining hinay nga cooker pea nga sabaw nakabaton og dugang nga lami gikan sa diced bacon, ug ang crock pot naghimo niini sayon sa pag-andam. mobati nga libre ang mga utanon. Idugang ang mga cubed patatas sa sabaw o dugangi ang sibuyas ug mga carrot. Ibabaw kini sa pipila nga hamon nga hamiling hamon, preskong mga tinadtad nga mga utanon, o nahugno nga bacon, kon gusto. Kini usa ka nindot nga resipe nga himoon alang sa malamig nga ting-init sa gabii.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 8 mga hiwa nga bacon (diced)
- 1/2 nga kopa nga tinadtad nga sibuyas
- 2 mga gusok nga celery (tinadtad)
- 8 ka tasang nagabukal tubig
- 1 ka kilo nga split nga binulad nga mga gisantes
- 3 sprigs parsley
- 1 ka kutsarita
- imo
- 3 ka patatas (gipanitan ug giok)
- 1 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sangkap sa hinay nga cooker.
- Cover slow cooker ug i-set sa LOW alang sa 8 ngadto sa 10 ka oras.
- Sa dili pa mag-alagad sa mash nga mga sangkap sa maayo nga paagi sa usa ka patatas masher, hangtud nga ingon sa gibag-on sama sa imong gusto; pagpukaw sa maayo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 112 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 1 mg |
| Sodium | 45 mg |
| Carbohydrates | 22 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 5 g |