Si Big Daddy miingon, "Mao kini ang saging nga barbekyu sa estilo sa Carolina." Kini nagpasabot nga kini ang suka ug mustard nga nakabase, sukwahi sa mga saging ug mga pulbos nga nakabase sa tunga ug sa habagatan-kasadpan. Ang kombinasyon sa matam-is ug hugaw nga mga lami magdala sa pinakamaayo sa grilled o aso nga baboy o manok.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL nga giandam nga yellow mustard
- 1/2 nga tasa / 120 mL nga asukar
- 1/3 nga tasa / 80 mL light brown sugar
- 3/4 tasa / 180 mL cider vinegar
- 1/4 tasa / 60 mL nga tubig
- 2 tablespoons / 30 mL
- chili powder (malumo)
- 1 teaspoon / 5 mL itom nga pepper
- 1 teaspoon / 5 mL puti nga pepper
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL cayenne (opsyonal)
- 1 teaspoon / 5 mL toyo
- 2 tablespoons / 30 mL butter
- 1 ka kutsara / 15 mL
- likido nga aso (hickory flavoring)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagsagol sa tanan nga mga sangkap, gawas sa soy sauce, mantikilya ug likido nga aso, sa usa ka medium saucepan. Magpaubos sa ubos sulod sa 20 ka minutos, siguraduhon nga pukawon usahay. Idugang ang nabilin nga mga sangkap ug simmer sulod sa 10 ka mga minuto.
2. Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit ug tuguti ang sagol nga pabugnawon sulod sa 10-15 ka minuto sa dili pa gamiton. Kung mag-una, mag-store sa usa ka lalin nga sudlanan sa refrigerator sulod sa 5 ka adlaw human sa unang pagpangandam.
3. Aron magamit: Lamang mag-alagad sa daplin sa aso nga baboy o manok. Lami usab kini sa gibitbit nga sandwiches sa baboy.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 54 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 3 mg |
| Sodium | 178 mg |
| Carbohydrates | 9 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |