Kini usa ka maayo nga resipe alang sa "red" nga slaw, nga naghimo sa usa ka hingpit nga panit nga pinggan alang sa bisan unsa, apan labi ka maayo alang sa gibitbit nga baboy. Sulayi kini diha sa kilid o ibutang sa taas sa usa ka gibitbit nga sandwich nga baboy.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo nga cabbage
- 14 oz (400 mL) nga botelya Heinz ketchup
- 3/4 nga tasa (180 mL) suka nga cider
- 1 gamay nga banga nga pimentos
- 1 gamay nga garapon dill pickle relish
- 1/2 nga tasa (120 mL) nga asukar
- 2 tablespoons (30 mL) nga chili powder
- 2 ka kutsara (30 mL) itom nga pepper
- 1 ka kutsara (15 ml) asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Grate cabbage ngadto sa gitinguha nga gidak-on.
- Idugang ang dill pickle nga gusto ug pimento. Paghiusa sa tanan nga mga sagol ug idugang kini sa grated cabbage / relish / pimento.
- Refrigerate slaw labing menos sa tibuok gabii.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 263 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2,214 mg |
| Carbohydrates | 66 g |
| Pagkaon sa Fiber | 8 g |
| Protein | 4 g |