Kini nga batakang resipe sa sarsa sa BBQ naggamit sa tomato sauce ug paste, dili ketchup, nga naghatag niini nga mas lahi nga palami alang sa tinuod nga sarsa nga barbekyu . Sulayi ang pagdugang 2 ka teaspoons sa likido nga aso aron mapauswag ang smoky nga palami sa karne kon naghimo ka sa usa ka paspas nga pagluto imbes nga ubos ug hinay nga barbecue.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo / 8 ka ons nga tomato sauce
- 1 ka / 6 ka ons nga tomato paste
- 1/4 ka tasa nga sibuyas (minced)
- 1/4 nga kopa
- brown sugar
- 2 tablespoons nga suka
- 2 ka kutsara
- lana sa oliba
- 3 ka cloves nga ahos (nahugno)
- 1 ka kutsara nga Worcestershire sauce
- 1 teaspoon nga uga nga mustasa
- 1/2 teaspoon nga cayenne
- itom nga paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Lutoa ang minced sibuyas ug ahos sa lana sa oliba hangtod nga sibuyas ang mga sibuyas.
2. Pagdugang sa nahibilin nga mga sagol, pag-mix sa hingpit ug tugoti ang pag-simmer sa 20 ka minutos, kanunay nga pagpalihok.
3. Sa higayon nga maluto, kuhaa gikan sa kainit ug tuguti nga bugnaw. Tipigi sa usa ka sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 1 ka semana human sa pagpangandam.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 22 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |