Kini usa ka dako nga pagtilaw sa pumpkin pie, spiced sa kahingpitan sa luy-a, cinnamon, ug usa ka pinch nutmeg. Pag-alagad sa kini nga pie sa usa ka dollop sa whipped cream ug isablig sa usa ka gamay nga cinnamon o cinnamon-asukar.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/4 ka copa nga pumpkin puree, canned o presko
- 3/4 nga tasa nga asukar
- 1/2 ka kutsarita
- asin
- 1/4 ka kutsara nga yuta ginger
- 1 ka kutsaritang yuta nga kaningag
- pinch nutmeg
- 1 ka kutsarita nga harina
- 2 ka itlog, gibunalan sa gamay
- 1 tasa ang nahubas nga gatas, wala'y gibug-aton
- 2 ka kutsarang tubig
- 1/2 ka kutsarita
- vanilla extract
- 1 unbaked pastry shell (9-pulgada)
- whipped cream o whipped topping, alang sa garnish
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang pumpkin, asukal, asin, mga panakot, ug harina sa usa ka panaksan nga panagsagol. Idugang ang mga itlog; Mix maayo. Idugang ang evaporated gatas, tubig, ug banilya; Mix maayo.
- Ibubo ang kalabasa nga puno sa kalabasa ngadto sa pastry-lined pie pan.
- Magaluto sa 400 ° sulod sa 15 minutos; pagkunhod sa init ngadto sa 350 F ug pagluto og mga 35 ka minuto nga mas dugay, o hangtud nga ang center gibutang.
- Pag-alagad sa kini nga lami nga pumpkin pie nga adunay usa ka gamay nga cream o whipped cream ug usa ka sprinkling sa asukal sa cinnamon !
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 367 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 61 mg |
| Sodium | 308 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 8 g |