Hisguti ang sayon. Ibutang ang mga chops sa slow cooker uban sa sabaw ug ketchup ug ibutang kini sa sulod. Mao kana ang tanan! Ayaw pagdugang sa sibuyas ug uban pang seasonings. Tan-awa ang mga tip ug mga kalainan sa ubos sa resipe.
Kini nga mga chops hingpit alang sa usa ka busy nga pagkaon sa adlaw. Ang mga chops maayo kaayo sa lutoon nga patatas o kan-on ug usa ka kilid nga utanon o simple nga berdeng salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ngadto sa 6 chops chops *
- 1 mahimo (10 3/4 ounces) nga cream sa uhong, celery, sibuyas, o uban pa nga sardinas ("cream sa") nga sabaw
- 1/2 ka tasang ketchup
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ang Layer sa mga pork chops sa crock pot. Gabunon ang sabaw ug ketchup.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 7 ngadto sa 9 ka oras o sa HIGH sa mga 4 ka oras.
* Gamiton ang mga abaga sa abaga o loin chops sa niini nga resipe, boneless o bukog-in.
Mga Sugyot ug mga Pagbag-o
- Isablig ang tinimpla nga asin o usa ka panimpla sa Cajun sa ibabaw sa mga chops samtang imong ipapilit kini sa hinay nga cooker. O isablig sa asin ug bag-o nga yuta nga itom nga pepper ug usa ka gamay nga ahos nga powder.
- Ibutang ang mga pork chops nga may mga sliced sibuyas.
- Pagdugang sa tumoy nga mga uhong o hugasan nga mga kalabasa nga may kaldero sa crock pot sa mga chops nga pork.
Mahimo Ka Usab
Ang Crock Pot Pork Chops Supreme
Hinay nga Luto nga Pork Chops uban sa mga mansanas ug mga Apricot
Ang mga Pork Chops Nahimong Bino
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 460 |
| Total Fat | 33 g |
| Tulas nga Tambok | 15 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 140 mg |
| Sodium | 417 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 32 g |