Kining lamian nga resipe mao ang pagtahud sa Lekha Menon. Sayon nga magluto ug tasty, mahimo kaming kan-on sa tanan. Ikaw, siyempre, makapili sa pagsagol niini gamit ang mainit nga chapatis o bugas ug ang imong paboritong dalo!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3 ka dako nga zucchini
- 3 tbsp. bengal gram nga harina (
- besan )
- Pagtilaw sa asin
- 1/2 tsp. turmeric powder
- 1/2 tsp. pula nga chili powder
- 1 tsp. cumin powder
- 1 tsp. mga liso sa cumin
- 1 tsp. carom nga binhi (ajwain, sagbot nga obispo)
- 3 tbsp. utanon / canola / sunflower nga lana sa pagluto
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasi ang zucchini sa hingpit ug pat patuyang. Karon guntinga ngadto sa mga hugpong nga pahulayan ug dayon dice ngadto sa 1 "mga piraso.
- Ibutang ang cut zucchini ngadto sa usa ka dako nga panaksan nga pagsagol. Idugang ang harina sa bengal gram, turmeric, cumin ug pula nga mga chili powder, asin aron makatilaw ug maayo ang pagkalus ug sinina ang tanan nga mga piraso sa zucchini. Hibalua nga sa ulahi.
- Init ang lana sa usa ka lawom nga kaldero sa usa ka medium nga kalayo, hangtud nga init.
- Idugang ang cumin ug ajwain nga mga binhi ug magluto hangtud nga mohunong sila sa paghugpa. Karon dugangi ang zucchini ug sabon nga maayo.
- Simmer ang siga ug magluto hangtud nga ang lut-od sa bengal gram nga linuto nga lutoon - kini makita nga bulawan ug mohatag sa lutoon nga lutoon. Sa tinuud, ang zucchini usab lutoon niini nga panahon.
- Pag-alagad sa mainit nga chapatis o bugas ug ang imong paborito nga daal!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 19243102 |
| Total Fat | 401,670 g |
| Tulas nga Tambok | 94,008 g |
| Unsaturated Fat | 22,254 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 6,993,903 mg |
| Carbohydrates | 3,492,861 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1,191,710 g |
| Protein | 1,406,408 g |