Kini ang resipe nga gamiton kung gusto nimo nga mogahin sa panahon sa paggamit sa tibuok nga mga panakot. Bisan unsa pay pagpalit nimo sa mga panakot sa yuta, dili kini ka hugaw o humot nga bag-o, tungod lamang kay sila naglingkod sa pabrika, sa transit, ug sa grocery store. Alang sa usa ka resipe gamit ang mga panakot sa yuta, palihug tan-awa ang Old Bay Seasoning Mix .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 bay dahon (tibuok)
- 1 ka kutsaritang itom nga peppercorns
- 1 ka kutsaritang puti nga peppercorns
- 2 teaspoons seed sa celery
- 3 ka cloves (tibuok)
- 1 allspice berry
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 teaspoon nga paprika (aso)
- 1/4 kutsarita nga mustasa (binhi)
- 1/8 ka kutsarita nga kaningag (bag-o nga grated)
- 1/8 ka kutsara nga ginger (yuta)
- 1/8 teaspoon nga mace (yuta)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sagol sa grinder. Paggaling hangtud nga maayo ang yuta. Tipigi ang hugut nga gitabunan sa madulngan nga cool nga dapit sa sudlanan sa hangin. Mahimo nimong usbon ang gidaghanon sa spice sumala sa imong gusto. Dad-a ang panagsagol niini nga sinagol kung kini nahuman ug dugangi ang bisan unsa sa mga sangkap. Mahimo usab nimo nga idugang ang cardamom ug nutmeg niini nga kombinasyon kon gusto nimo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 8 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |