Ang Polish rhubarb cordial usa ka maayong paagi sa paggamit sa kadagaya sa spring rhubarb. Kinahanglan nimong maghulat sa pipila ka mga bulan alang niining liqueur nga fruity, apan takus kini. Kini naghimo sa usa ka dako nga dugang sa usa ka makaon nga mga bukag nga gasa .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ka libra
- Rhubarb (gihinloan ug tinadtad)
- 1 quart vodka
- 3 tasa nga asukar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Gabunon ang rhubarb ug vodka sa usa ka dako, sterilized nga sudlanan nga salamin. Pag-seal ug ibutang sa usa ka ngitngit, bugnaw nga dapit sulod sa usa ka semana.
- Human sa usa ka semana, ibubo pinaagi sa usa ka sieve ug pagbalhin rhubarb-infused vodka ngadto sa usa ka limpyo, sterilized baso nga sudlanan ug selyo. Pagdugang og asukal sa rhubarb, maayo ang pag-mix ug ibalhin ngadto sa lain nga limpyo, sterilized nga baso nga sudlanan ug selyo. Ibutang ang duha ka mga sudlanan sa usa ka mangitngit, bugnaw nga dapit sulod sa usa ka bulan.
- Human sa 1 ka bulan, hingpit nga kombinasyon ang rhubarb nga kombinasyon sa vodka, strain, ug ibubo ngadto sa usa ka limpyo, sterilized nga baso nga sudlanan. Pag-seal ug pagtugot sa edad sa usa ka mabugnaw, ngitngit nga dapit sulod sa pipila ka bulan. Ang rhubarb mahimong ilabay o mag-alagad sa ibabaw sa ice cream o pound cake sa samang adlaw.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 125 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 2 mg |
| Carbohydrates | 31 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |