Sama sa itlog nga foo? Sulayi kini nga walay kasayuran nga bersyon sa vegan nga gihimo nga tofu! Uban sa tofu imbis nga mga itlog, kini nga resipe adunay uban pang mga tradisyonal nga sagol para sa itlog nga foo, lakip na ang mga uhong, bean sprouts water chestnuts ug green nga sibuyas.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga snow peas
- 1 tasa uhong, ginunting
- 6-8 nga berde nga sibuyas, ginunting
- 1 8-ounce mahimo nga mga chestnuts nga tubig, ginunting
- 2 tbsp. lana sa lana
- 2 ka tasang mga sprouts
- 2 ka bloke nga tofu
- 2 tbsp soy sauce
- 3/4 nga harina sa tasa
- 3 tbsp.
- nutritional yeast (opsyonal)
- 2 tsp. linuto sa kalaha nga powder
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pre-heat nga hurnohan sa 325 F.
2. Diha sa usa ka dako nga kalan-on o wok, gitabon ang nieve, mga uhong, berde nga sibuyas ug mga chestnut sa tubig sa lana sa lana sulod sa 3 ngadto sa 5 ka minutos. Idugang ang bean sprouts ug magluto alang sa laing minuto.
3. Sa usa ka blender o processor sa pagkaon, iproseso ang 1/2 nga mga bloke sa tofu ug ang soy sauce hangtud nga hapsay. Pagbalhin ngadto sa usa ka dako nga panaksan ug isagol sa kamot ang nahibilin nga 1/2 block tofu, harina, nutritional yeast ug baking powder.
Idugang ang mga utanon ug maayo ang pag-mix.
4. Kutsara nga 1/3 nga kopa sa sinagol sa usa ka pan nga lutoonan ug hinayhinay nga motugtog ngadto sa mga 1/2 ka pulgada ang gibag-on. Padayon sa paghimo sa patties, gamit ang tanan nga mga sagol.
5. Pagluto sulod sa 30 minutos, dayon ibalik ang matag patty ug magluto sulod sa laing 15 ka minuto.
Malingaw sa imong walay itlog nga itlog-libre ug vegan tofu nga itlog sa mga batan-on!
Dugang nga vegetarian nga mga resipe sa pagkaon sa China
Dugang mga vegetarian recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 177 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 3 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 592 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 10 g |