Usa ka reviewer misugyot sa pagdoble sa resipe ug misulat, "Talagsaon nga palami! Ang akong 5 anyos nga anak nga babaye ganahan niini kay sa ubang mga resipe nga akong gihimo karong tuiga!", Ug laing magsusulat misulat, "Ang pagpamomba sa Lemon mao ang bomba!". Sa pagkatinuod!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa nga powdered sugar
- 1/4 nga tasa nga margarine (gihumol)
- 2 Tbsp. soy gatas
- 1 lemon (juice ug zest)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Uban sa usa ka electric mixer nga gitakda sa ubos nga speed, cream ang asukar ug margarine.
- Pukpok sa soy milk ug lemon juice.
- Pagpalihok sa lemon rind.
Giimprinta pag-usab gikan sa The Compassionate Cook Cookbook.
Daghang mga Vegan Frosting Recipe:
Pagkaon sa Chocolate Frosting nga Sugar
Vegan Cream Cheese Frosting
Vegan Chocolate Mint Frosting Recipe
Recipe sa Vanilla Frosting nga asukar
Sayon nga Vegan Vanilla Frosting
Creamy Tofu Frosting
Sayon nga Vegan Chocolate Frosting
Coconut Frosting
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 100 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 31 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |