Kini nga resipe sa Vanilla Latte usa ka talagsaon nga panihapon sa kalan-on . Naghatag kini kanimo sa palami ug pagkalot sa kape, ang pagkamaayo sa cream ug usa ka malalang vanila.
Siyempre, tungod kay ang resipe gikan sa Starbucks gisugyot nila ang paggamit sa ilang chilled nga kape, apan ang imong paborito maayo kaayo (ug tingali gipalabi).
Mubo nga sulat: Ang Starbucks nga mga liqueur usa ka gamay nga produkto gikan sa higanteng kape sa kape ug gihunong sukad sa pagmantala niini nga resipe. Wala kini magpasabot nga wala na kini nga ilimnon. Sa kasukwahi, kini nagpabilin nga hingpit nga latte nga latte ug, sa akong opinyon, mas maayo pa sa bisan diin sa RumChata o Bailey's Irish Cream liqueurs. Pagpangita alang sa daghan nga mga liqueur sa krus nga gamiton isip kapuli ...
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka bahin nga Starbucks Cream Liqueur
- 3/4 nga bahin
- Absolut Vanilia Vodka
- 2 ka bahin sa Starbucks
- kape , chilled
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagtukod sa mga sagol sa usa ka punoan nga highball glass nga puno sa yelo.
Recipe sa maayong kabubut-on: Starbucks Liqueurs
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 403 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 18 mg |
| Carbohydrates | 49 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |