Kini nga resipe usa ka himsog nga alternatibo sa ice cream o frozen yogurts nga giandam uban sa mga produkto sa dairy, ug kini sayon kaayo nga himoon! Gihikay nga wala'y bisan unsang mga mananap nga gilay-on, kini nga resipe sa dessert maayo alang sa mga vegan, usab!
Alang niini nga resipe, gusto nako gamiton ang agave nectar, nga usa ka liquid syrup nga susama sa dugos apan kini nga ubos sa glycemic index. Kung wala ang agave nectar, ayaw pagbayloa ang dugos, maple syrup o laing pangpatam-is nga imong gusto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka tasang soy yogurt (patag, unsweetened)
- 2/3 tasa agave nectar (tan-awa ang headnote)
- 1/4 tasa cashews (pino nga yuta)
- 1/2 tsp. vanilla extract
- 1/4 tsp. xanthan gum
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdibuho sa soy yogurt, agave nectar, ground cashews ug vanilla extract sa usa ka blender ug proseso hangtud nga maayo ang pagkahiusa. Idugang ang xanthan gum ug iproseso sulod sa mga 30 segundos ngadto sa 1 ka minutos hangtud nga hapsay. Ibubo ngadto sa usa ka mabaw nga metal nga pan ug ibutang sa freezer sa 1 ka oras.
2. Kuhaa ang kalaha gikan sa freezer ug ibalik ang gamay nga frozen nga timpla ngadto sa blender. Pag-proseso hangtud nga hapsay, ibubo ang sagol sa pan, ug ibutang ang pan pabalik sa freezer sulod sa 1 ka oras.
Usba.
3. Human sa katapusan nga blending (ang sagol nga kinahanglan sagol sa total nga 3 ka beses), ipuli ang pan ngadto sa freezer sulod sa 30 minutos ngadto sa 1 ka oras sa dili pa matagamtam. Magtipig nga gitabonan sa usa ka sudlanan sa hangin diha sa freezer.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 321 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 54 mg |
| Sodium | 151 mg |
| Carbohydrates | 32 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 17 g |