Kining kombinasyon sa okra, shrimp, ug mga kamatis lami kaayo sa bag-ong linuto nga bugas. Kini usa ka talagsaon nga paagi sa pagtagamtam sa lab-as nga okra.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 12 ngadto sa 16 ka ounces okra (gihanay, hugasan, hiniwa)
- 3 ka kutsara nga lana sa oliba
- 3 ka kutsara nga mantikilya
- 1 medium sibuyas (coarsely tinadtad)
- 1 green bell pepper (nga gipangputos ug gipamutla)
- 4 ka dagkong kamatis (gipanitan, gisabod, ug tinadtad)
- 1/2 tasa puti nga bino (uga)
- 2 ka kutsarang lemon juice
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga parsley (lab-as nga tinadtad)
- 1 ka kutsarita Cajun seasoning (o Creole seasoning mixture)
- asin sa pagtilaw
- itom nga paminta sa pagtilaw
- 1 ngadto sa 1 1/2 ka kilo nga shrimp (gipanitan ug gihulagway)
- Opsyonal nga pagtampohan: linuto nga bugas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang lana ug mantekilya sa usa ka dako nga panagang hangtud nga ang mantikilya matunaw.
- Idugang ang sibuyas ug kampanilya nga pepper; palabya aron magsul-ob og parehas.
- Pag-agos sa okra ug magluto sa kainit nga kainit hangtud nga ang sibuyas usa ka translucent.
- Idugang ang mga kamatis, bino, lemon juice, parsley, ug Creole seasonings.
- Simmer, stirring usahay, hangtud nga ang mga kamatis mo pahumok. Tilawi ug dugangi ang asin ug paminta, kon gikinahanglan.
- Idugang ang udlan ug ipadayon ang pagluto sulod sa 3 ngadto sa 4 ka minuto, o hangtud nga ang udlan mag-usab nga pink ug opaque.
- Pag-alagad uban sa init nga linuto nga kan-on, kung gusto.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 411 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 7 g |
| Unsaturated Fat | 10 g |
| Cholesterol | 306 mg |
| Sodium | 841 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 37 g |