Ang Baltimore Bracer usa ka yano, punoan nga panimpla nga ilimnon nga adunay makahupay nga paghikap nga ang itlog lamang mahimong magdala sa usa ka ilimnon. Ang pagsagol sa brandy ug anisette usa ka sweetened anise spice base nga mao ang hinoon makapaikag sa iyang kaugalingon, apan ingon sa bisan kinsa nga nakatagamtam sa classic nga mga ilimnon nga ilimnon nahibal-an, kini mao ang foamy texture nga naghimo sa usa ka dako nga ilimnon nga mas maayo.
Sama sa bisan unsang cocktail nga naglakip sa itlog, kung ikaw nabalaka tungod sa pag-inom sa hilaw nga mga itlog, akong girekomendar nga likayan kining tanan nga pag-inom. Dugang pa, siguroha ang pag-uyog niini nga ilimnon labaw kay sa kasagaran nga pagsiguro sa puti nga itlog nga hingpit nga gisagol.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces brandy
- 1 1/2 ounces anisette
- 1 itlog nga puti
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga sangkap ngadto sa usa ka cocktail shaker nga puno sa yelo.
- Pag-ula sa kusog sulod sa 30 segundos.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 272 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 59 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 4 g |