Himoa ang usa niini nga mga tasty low-calorie ham ug turkey wrap para sa dali ug sustansiyadong paniudto. Kini hingpit alang sa pagkaon sa paniudto sa pag-adto, tungod kay kini madalihon.
Kon mahimo, sulayi ug pangitaa ang lower-sodium ham ug turkey sama sa Boar's Head, nga naghimo sa low-sodium deli nga karne, o Applegate, nga libre sa dugang nga nitrates ug nitrites.
Walay rason kon nganong dili ka angayng magdugang og mga utanon sa kini nga wrapper - pananglitan ang pipila ka mga hiwa nga tam-is nga campanilla o pula nga sibuyas.
Malingaw sa imong wrap uban sa pipila ka mga baby carrots ug pipila ka mga kamatis nga cherry alang sa usa ka himsog, ubos nga kaloriya, ubos nga tambok nga paniudto.
Ania ang lain nga ideya: Kon nagplano ka og paniudto alang sa daghang mga tawo, paghimo og usa ka hugpong sa mga kutsilyo ug pagputol niini ngadto sa pinwheels.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 6-pulgada nga tibuok trigo
- tortilla wrap
- 1-2 tsp. Pagdiliise, o tsp. ang matag usa nga walay tambok nga mayo ug mustard
- 1/4 nga kopa
- arugula (o spinach o romaine)
- 2 nipis nga mga hiwa ang ubos nga tambok nga deli-style nga turkey dughan
- 2 nipis nga mga hiwa ang ubos nga tambok nga ginunting nga dugos ham
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ipakaylap ang Dijonise o mayo ug mustard sa pagputos.
- Isablig ang arugula sa ibabaw. Pagbutang og mga karne sa arugula.
- Roll wrap ug putlon ang katunga.
- Pag-alagad uban sa mga carrot sa bata ug mga kamatis sa grape .
198 kaloriya; 30 kaloriya gikan sa tambok; 3.3g total fat (0.7g); 16g cholesterol; 752g sodium; * 29.5g carbohydrate; 8g fiber; 12.6g protina.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 5480 |
| Total Fat | 203 g |
| Tulas nga Tambok | 59 g |
| Unsaturated Fat | 65 g |
| Cholesterol | 2,075 mg |
| Sodium | 6,478 mg |
| Carbohydrates | 206 g |
| Pagkaon sa Fiber | 15 g |
| Protein | 666 g |