Ang dato, creamy ug cool, nga adunay lab-as nga lami sa lemon, kini nga panam-is mao ang hingpit nga dili-magluto nga panam-is alang sa ting-init. Gikan sa pagsugod hangtod sa pagkahuman, ang resipe moubos sa 10 minutos aron mag-andam ug mogamit lamang sa 3 nga sangkap. Pag-chill sulod sa usa ka oras ug pag-alagad!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ka onse (177 mililiter) gipatam-is nga gatas nga gatas
- 6 ounce (177 mililiter) nga lab-as nga lemon juice
- 2 to 3 6-ounce nga mga sudlanan (340-510 mililiter)
- yano nga yogurt
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang yogurt sa counter sulod sa 10 minutos aron dad-on kini ngadto sa temperatura sa lawak.
- Ibubo ang gibutang nga gatas ngadto sa usa ka dako nga panaksan o blender. Idugang ang lab-as nga duga sa lemon ngadto sa gatas nga gatas ug hugpong pag-ayo gamit ang usa ka stick blender o standard blender.
- Idugang ang 6 ka onsa nga yogurt ngadto sa sagol nga juice sa gatas nga lemon ug maayo ang pag-mix.
- Pagdugang og lain nga 6 ka onsa nga yogurt ug padayon nga magkahiusa. Ang sagol nga mahimong baga ug creamy. (Sa paghimo sa usa ka thinner cream, pagdugang sa laing 6 ka ons nga yogurt.)
- Pagtabon sa lemon cream sa hugut ug sa chill alang sa labing menos 1 ka oras. Sa diha nga andam na sa pag-alagad, kutsara ngadto sa upat ka tagsa nga mga panaksan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 227 |
| Total Fat | 8 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 31 mg |
| Sodium | 114 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 8 g |