Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara nga mga liso sa cumin
- 1 sibuyas (gagmay, hinay nga tinadtad)
- 4 hangtud 6 ka ahos nga cloves (pinahumok nga minced)
- 1 ka kutsara nga paprika
- 1 lemon (milusot alang sa juice)
- 1 tasang yogurt (patag)
- 12 chicken thighs (boneless, mga 2 ngadto sa 2-1 / 2 pounds, o 4 half broilers)
- Garnish: asin ug bag-o nga itom nga pepper
- Garnish: lemon wedges, alang sa pag-alagad
Unsaon sa Paghimo Niini
Pagkaon ang mga liso sa cumin sa usa ka gamay nga tumoy sa itlog sa medium nga kainit hangtud nga ang mga liso humot ug magsugod sa pop sa pan. Kuhaa gikan sa kainit ug galinga ang usa ka.
Ibutang ang cumin, sibuyas, ahos , paprika , ug lemon nga juice sa usa o ug pulso aron makahubog. Idugang ang yogurt ug pulso hangtud nga magkombinar.
Ibutang ang mga paa sa usa ka mabaw nga non-aluminyo nga linuto sa kalaha nga pinggan o panaksan. Ibubo ang pag- atang sa manok ug isabod ang maayo sa sinina.
Himoa nga mobarug sa temperatura sa lawak labing menos 2 ka oras o tabunan ug pabugnawon sa tibuok gabii.
Pag-init og maayo sa broiler aron makahimo og usa ka uling nga kalayo. Sulati ang mga paa kon gamiton sa 4 skewer. Isablig ang manok sa asin ug paminta. Pagbalibad o pag-ihaw hangtud nga ang juice maklaro, mga 6 ka minutos sa matag kilid. Pag-alagad sa mainit nga lemon wedges.
Resipe nga Tinubdan: ni Joyce Goldstein (Wm Morrow & Co)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 783 |
| Total Fat | 41 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 16 g |
| Cholesterol | 245 mg |
| Sodium | 339 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 80 g |