Nag-usik man ka man o nanigarilyo sa usa ka pabo, kini nga baste makapugong sa karne, makadugang sa usa ka lamian nga palami, ug makatabang sa pag-brown sa panit. Hinumdumi nga magsugod ka sa pag-bake usa ka oras human magsugod sa pagluto ug sa paggamit sa baste sa nipis nga mga lut-od.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 nga tasa nga mantikilya
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 1 ka kutsarita
- panimpla sa manok
- 1 teaspoon nga uga nga basil
- 1 teaspoon nga thyme
- 1 ka kutsaritang mensahe
Unsaon sa Paghimo Niini
- Matunaw ang mantekilya sa usa ka gamay nga sawang pan. Ibubo sa lemon juice ug idugang ang panimpla sa manok ug uban pang mga sangkap. Himoa nga ang simmer sa ubos nga mga 3 minutos. Kuhaa gikan sa kainit ug himoa nga magtindog sa temperatura sa lawak sulod sa 5 minutos sa dili pa gamiton.
- Hinay nga baste sa turkey matag 30 minutos human sa unang oras sa pagluto. Ibutang ang mainit nga baste sa pabo. Hunonga ang basting sa katapusang 30 minutos sa panahon sa magluto.
- Kon mag-una sa baste, sunda ang mga instruksyon alang sa pagpangandam ug pag-store sa usa ka hugut nga hangin nga sudlanan hangtud sa 7 ka adlaw sa refrigerator. Mainit sa ibabaw sa kalan o microwave una gamiton.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 832 |
| Total Fat | 92 g |
| Tulas nga Tambok | 57 g |
| Unsaturated Fat | 27 g |
| Cholesterol | 244 mg |
| Sodium | 15 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |