Gusto ka nga maghimo sa imong kaugalingon nga barbecue sauce? Dayon kini ang base nga kinahanglan nimo nga sugdan. Kini nga resipe mohatag kanimo ug usa ka maayo, baga nga sarsa sa tomato nga imong madugangan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 16 ka onsa nga tomato sauce
- 1 gamay nga sibuyas
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- 1/4 ka tasa nga suka cider
- 1 ngadto sa 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 ka kutsarang lemon juice
- 1 ka kutsara nga black pepper
- 1 teaspoon nga paprika
- 1 teaspoon nga uga nga mustasa
- 1/2 ka kutsarita
- Tabasco
- 1/2 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Sauté sibuyas ug ahos sa lana sa oliba sa usa ka saucepan. Magluto hangtud transparent.
2. Idugang ang lemon juice, asin ug pepper, paprika, mustard, ug Tabasco. Mix maayo. Simmer sa medium kainit sulod sa 5 minutos.
3. Bawasan ang init ngadto sa ubos ug idugang ang sarsa sa tomato ug suka. Himoa ang simmer alang sa dugang nga 15 minutos.
4. Gikan dinhi makadugang ka bisan unsa nga lami nga imong gusto: brown sugar, honey o molasses alang sa usa ka tam-is nga sarsa; chiles ug cayenne alang sa usa ka mainit nga sarsa; o likido nga aso alang sa usa ka timaan sa smokiness.
Pagmugna niini. o likido nga aso alang sa usa ka timaan sa smokiness. Pagmugna niini.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 21 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 4 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |