Ang kini nga suka nga base sa barbecue nga salsahan nagtrabaho ingon man usab sa usa ka mop nga ingon sa usa ka lamesa nga sarsa. Kini nga resipe susama kaayo sa mga sarsa nga gisilbihan sa bantog nga Wicker's BBQ gikan sa Missouri.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/4 ka cuka cider vinegar
- 1 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 2 1/2 teaspoons asin
- 1 1/2 teaspoons nga asukar
- 4 teaspoons chili powder
- 1 teaspoon nga uga nga mustasa
- 1 teaspoon nga paprika
- 1/2 ka kutsarita
- yuta nga cumin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Maghiusa sa tanan nga mga sangkap ug magluto sulod sa 5 ngadto sa 10 ka minutos aron sa pagtunaw sa mga panakot.
2. Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit ug pabugnawan sa dili pa gamiton (mga 20 ngadto sa 25 minutos). Paggamit ingon nga usa ka marinade ug basting salsahan uban sa imong paborito nga resipe sa BBQ.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 6 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 258 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |