Mahimo nimo ipasibo ang kainit sa niini nga uga nga rub pinaagi sa pag-usab sa kantidad sa cayenne pepper nga gigamit. Kini usa ka flavorful nga timpla sa panimpla sa usa ka timailhan sa kainit nga nagtrabaho nga hingpit ingon nga usa ka katuyoan nga paghugas alang sa tanan nga matang sa barbecue.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga paprika
- 2 ka kutsara nga asin
- 2 ka kutsara nga asukar
- 2 ka kutsara
- brown sugar
- 2 ka kutsara nga cumin
- 2 ka kutsara nga chili powder
- 2 ka kutsarang black pepper
- 1 ka kutsara
- cayenne pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Paghiusa ug ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin. Paggamit sa bisan unsang pagputol sa baboy, baka, o manok. Naghimo sa mga 1 ka kopa. Ang kini nga panakot nga panakot magpabilin hangtud sa 6 ka bulan kung gitipigan sa usa ka lalom nga sudlanan nga layo gikan sa direkta nga kahayag (ang kahayag nga hinungdan sa mga panakot nga mawad-an sa lami ug kolor).
Ibutang kini nga parehas nga rub sa tibuok nga bahin sa mga karne. Tugoti nga maglingkod sa karne, gitabonan, sulod sa usa ka oras sa dili ka magsugod sa pagluto.
Kini makatugot sa asin nga masuhop sa ibabaw sa karne ug parehas nga ipanghatag.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 106 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 3,616 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 3 g |