Kini nga tortellini nga keso gihatagan og usa ka yano nga tomato ug basil cream sarsa. Ang usa ka gamayng Parmesan nga keso nagdayandayan niining pinggan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 / 14.5 ounces nga nahugno nga kamatis
- 1 teaspoon bouillon (manok)
- 4 ka buok basil (uga)
- 2 teaspoons parsley (lab-as, minced)
- 1/4 ka kutsarita nga itom nga paminta
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- 2 ka cloves nga ahos (minced)
- 2 tasa cream (bug-at)
- 4 ka kutsara Parmesan nga keso (lab-as nga grated)
- 1 ka libra keso tortellini (linuto)
- Gidibuho: parsley, bag-ong pino nga Parmesan cheese
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga kamatis nga adunay manok bouillon granules, basil, 2 teaspoons parsley, ug pepper.
- Giputol ang ahos sa lana sa oliba; idugang ang nahugno nga tomato nga sagol ug dad-on ngadto sa simmer.
- Idugang ang cream ug dad-a sa usa ka malumo nga hubag; Idugang ang 4 ka kutsara sa Parmesan nga keso. Pag-aghat maayo; pagpalihok sa tortellini ngadto sa sarsa.
- Pag-alagad nga gihatagan og labing bag-ong parsley ug grated o ginunting nga Parmesan nga keso.
Mahimo Ka Ka Usab:
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 806 |
| Total Fat | 59 g |
| Tulas nga Tambok | 30 g |
| Unsaturated Fat | 21 g |
| Cholesterol | 139 mg |
| Sodium | 393 mg |
| Carbohydrates | 55 g |
| Pagkaon sa Fiber | 5 g |
| Protein | 19 g |