Ang kini nga flavorful nga tinapay nakuha gikan sa jalapeno peppers. Labaw sa tanan, ang machine makahimo sa tanan nga paningkamot alang kanimo! Gamita ang usa ka gamay, lab-as nga jalapeno pepper o gamiton ang usa ka kutsara o duha ka lata (pinalubog) nga minced peppers. Mahimo usab nga gamiton ang pagpakunhod sa kantidad sa jalapeno pepper o paggamit sa gamay nga chili peppers alang sa usa ka dili kaayo nga halang nga tinapay.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 gamay nga jalapeno pepper
- 1 tasa nga tubig
- 3 tasa nga harina (
- tinapay )
- 3 ka kutsarang gatas (nonfat dry)
- 1 1/2 ka kutsara nga asukal
- 1 1/2 teaspoons asin
- 1 1/2 ka kutsara nga mantikilya (sa gagmay nga mga piraso)
- 2 teaspoons yeast (aktibo nga uga)
- 1/4 nga tasa nga keso (pino nga ginunting nga Monterey Jack, o maayong pagkagunting sa usa ka Mexican nga kombinasyon sa mga keso)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Kuhaa ang tumoy sa punoan sa jalapeno pepper. Guntinga ang pepper sa tunga nga pahulay. Uban sa usa ka gamay nga kutsara, kuhaa ang mga liso ug mga suwang nga may kolor. Gamita ang pepper nga maayo.
- Idugang ang mga sangkap sa pan machine pan sumala sa gisugyot nga order sa manufacturer sa imong machine, ug idugang ang minced jalapeno pepper uban sa harina.
- Pagpili sa puti o sukaranan nga adunay usa ka kahayag o medium nga tinapay.
- Tugoti ang tinapay nga pabugnawon sa wala pa ihirma.
Naghimo og usa ka 2 ka libra nga tinapay.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 68 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 7 mg |
| Sodium | 428 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |