Dad-a kini nga dili mahal nga mga steak sa ibabaw nga round ug ibutang kini nga usa ka talagsaon nga kombira. Ang tomato based marinade puno sa mga lami nga lami nga maghimo niining steak tender ug lamian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka bilog nga mga steak 1 ka pulgada ang gibag-on
- 1 tasa / 240 mL pula nga bino
- 1 tasa / 240 mL nga sinanglag nga kamatis nga giputos sa lana, gihumol
- 1/3 nga tasa / 80 mL nga lab-as
- basil nga mga dahon
- 3 ka kutsara / 45 mL nga lana sa oliba
- 2-4 ka cloves
- ahos , nga tinadtad nga tinadtad
- 2 teaspoons / 10 mL fresh ground black pepper
- 2 teaspoon / 10 mL asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga steak sa baga nga bag nga plastik. Ibutang ang nabilin nga mga sangkap sa blender o sa food processor. Hugpong ang sagol hangtud nga hapsay.
- Ibubo ang katunga sa gisagol nga bag nga adunay mga steak. Siguradoha nga ang karne maayo nga pagkalot.
- Ipagawas ang hangin gikan sa bag, selyo, ug ibutang ang mga steak ngadto sa refrigerator sulod sa 6-24 ka oras. Tipigi ang nahabilin nga katunga sa pag-marino sa usa ka sudlanan sa plastik nga naa sa hangin sa usa ka refrigerator.
- Preheat grill. Kuhaa ang mga steak gikan sa bag ug isalikway ang marinade. Pag-andam sa mga steak sa kainit hangtud nga makaabot sila sa gusto nga doneness . Sa higayon nga magluto, kuhaa ang kainit ug pahulay.
- Sa kasamtangan, ibutang ang gi-order nga marinade sa usa ka gamay nga saucepan. Pagdala sa pagsagol ngadto sa usa ka hubag, unya pagpakunhod sa init ngadto sa medium-ubos ug himoa nga simmer alang sa 5-6 ka minuto, stirring sa kanunay.
- Kuhaa gikan sa kainit ug sa pag-alagad sa salsahan uban sa steaks.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 467 |
| Total Fat | 20 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 108 mg |
| Sodium | 1,246 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 43 g |